ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

З 1 січня 2022 року у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» Державною казначейською службою України змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного бюджету та окремих рахунків для зарахування платежів до місцевих бюджетів.          Інформація щодо актуальних реквізитів бюджетних рахунків для сплати платежів до бюджету у 2022 році розміщена на вебсторінках територіальних органів ДПС за посиланням.

09:45 04.01.2022

ЛІКАРНІ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ПРЕПАРАТ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ РОЗСІЯНОГО СКЛЕРОЗУ

1,9 тис. флаконів Інтерферону бета-1b надійдуть найближчим часом до лікарень Сумської області. Препарат закуплений за державний кошт і пацієнти отримуватимуть його безкоштовно. Розподіл ліків між місцевими закладами охорони здоров’я здійснює обласний департамент охорони здоров’я

09:45 04.01.2022

ДІД МОРОЗ В ШПИЛІВСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

В Шпилівській сільській бібліотеці Садівської сільської ради відбувся дитячий святковий ранок «У сяйві Новорічної ялинки». Бібліотекар Ганна Ведь підготувала розважальну програму. Дід Мороз подарував дітлахам новорічні подарунки та гарний  настрій.

17:00 30.12.2021

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Напередодні Нового 2022 року учасники «народного» аматорського хорового колективу Великовільмівського сільського будинку культури привітали сільського голову та працівників сільської ради з прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Побажали всім присутнім міцного здоров’я, любові, радості та достатку.

11:15 30.12.2021

НАСИЛЬСТВО: ДІЗНАЙСЯ ЧИ Є ВОНО У ТВОЄМУ ЖИТТІ

Громадська правозахисна організація Ла Страда-Україна, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству тощо, закликає жителів Сумщини пройти тест «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті»

10:30 30.12.2021