Оголошення

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ТРАНСПОРТУ У ЗВ’ЯЗКУ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СЕЛА САД

20 червня 2021 року з 10:00 до 22:00 – буде забезпечено об`їзд відрізку дороги Н-07-Сад-Косівщина через площу вздовж вулиці Паркова та спрямовано рух транспорту по вулицях Зелена, Шкільна.

13:00:51 17.06.2021

ЗАСІДАННЯ ДЕВ'ЯТОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 червня 2021 року о 15:00 у залі Садівського сільського будинку культури: за адресою: с. Сад, вул. Паркова, 1 відбудеться засідання дев'ятої позачергової сесії Садівської сільської ради Сумського району Сумської області VIII скликання.

09:01:56 17.06.2021

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

12:00:41 16.06.2021

Запрошуємо долучитися до формування проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради на 2022 рік

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» виконавчими органами розпочата розробка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради  на 2022 рік.

14:00:24 04.06.2021