Міцна родина – щаслива дитина

13 травня 2021 року напередодні Міжнародного дня сім’ї сільський голова Іван Крючков та начальник служби у справах дітей Оксана Виниченко відвідали дитячі будинки сімейного типу Строй Валентини та Колонтаєвських Андрія і Людмили. Посадовці привітали батьків-вихователів та дітей зі святом. Висловили найщиріші побажання миру, добробуту, міцного здоров’я кожному члену родини.

09:00 14.05.2021

СТАНОМ НА 14 ТРАВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 75059 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 249 осіб (Білопільський р-н – 10, Буринський р-н – 3, Глухів – 11, Глухівський р-н – 16, Конотоп – 24, Конотопський р-н – 12, Краснопільський р-н – 4, Кролевецький р-н – 7, Лебединський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 10, Недригайлівський р-н – 7, Охтирка – 10, Охтирський р-н – 4, Путивльський р-н – 5, Ромни – 13, Роменський р-н – 11, Суми – 72, Сумський р-н – 15, Тростянецький р-н – 7, Шостка – 6, Ямпільський р-н – 1)

08:45 14.05.2021

НАРАЗІ НОВІ ФОРМИ ЗАЯВИ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ ЩЕ НЕ ЗАТВЕРДЖЕНІ МІНІСТЕРСТВОМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Жителів Сумщини, які бажають отримувати субсидію, просять не хвилюватися: після затвердження нових форм вони будуть розповсюджені серед органів соціального захисту. Про дату початку прийому документів на отримання субсидії з травня 2021 року буде повідомлено додатково. Про це під час брифінгу повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

14:00 13.05.2021

УВАГА!

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах на території Сумської області, ураховуючи високу пожежну небезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення лісових пожеж, розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.04.2021 № 269-ОД заборонено відвідування населенням лісів, в’їзду до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, полювання у період високої пожежної небезпеки, а також проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт (при встановленні IV-V класів пожежної небезпеки за умов погоди) протягом 2021 року»

11:30 13.05.2021

Правила використання і застосування отрутохімікатів, яких потрібно неухильно дотримуватися

Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище, сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з ними. Асортимент пестицидів, засоби, сфера застосування, норми, кратність обробок повинні відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціями з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я та Мінекобезпеки.

11:00 13.05.2021

ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НА СЛУЖБІ БАЗОВИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ В ЖИТТІ УКРАЇНЦІВ

Більше 50 зручних державних онлайн-послуг на порталі Дія, доступ до 9 цифрових документів у смартфоні через застосунок Дія, цифрове посвідчення водія та електронний паспорт, користування яким не вимагає паперового «аналогу». Це - діджиталізація на службі базових європейських цінностей в житті українців.

10:30 13.05.2021

СТАНОМ НА 13 ТРАВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 74810 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 159 осіб (Білопільський р-н – 7, Буринський р-н – 5, Великописарівський р-н – 4, Глухів – 9, Глухівський р-н – 3, Краснопільський р-н – 5, Лебедин – 2, Лебединський р-н – 6, Недригайлівський р-н – 5, Охтирка – 2, Охтирський р-н – 5, Суми – 75, Сумський р-н – 16, Тростянецький р-н – 10, Шостка – 1, Ямпільський р-н – 4)

09:15 13.05.2021

ПІДПИСУЙТЕ ДОКУМЕНТИ ОНЛАЙН (ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ)

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу необхідно провести на відповідних територіях інформаційну кампанію щодо популяризації використання е-підпису.

11:00 12.05.2021

СТАНОМ НА 12 ТРАВНЯ 2021 РОКУ НА СУМЩИНІ 74651 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 58 осіб (Білопільський р-н – 3, Буринський р-н – 7, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 1, Кролевецький р-н – 1, Лебединський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 4, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 1, Путивльський р-н – 8, Ромни – 1, Суми – 20, Тростянецький р-н – 5, Ямпільський р-н – 1)

09:00 12.05.2021

Пісок для дитячих майданчиків

Садівська сільська рада Сумського району Сумської області співпрацюючи з ТОВ «ПРОГРЕСБУДСЕРВІС» отримала кваліфіковану допомогу в організації роботи з забезпечення кар’єрним піском 23 дитячих майданчиків та 20 кладовищ Садівської громади.

10:00 11.05.2021