СЬОГОДНІ У СВІТІ ТА В УКРАЇНІ СТАРТУЄ МІСЯЦЬ ОБІЗНАНОСТІ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

Дата: 01.05.2024 13:07

Це той ресурс, який потрібен нам, щоб жити й розвиватись навіть у найважчі часи

Міжнародне дослідження в 11 країнах світу підтвердило, що збереження ментального здоров’я належить до топової п’ятірки викликів сьогодення. Тож маємо знайти свій власний рецепт стійкості. Пропонуємо ділитися секретами й тонкощами, щоб множити нашу з вами стійкість. І допомагати одне одному відновлюватись: допомагаючи тим, хто цього потребує, ми й самі почуваємося краще.

«Разом із глобальною платформою Саміту перших леді та джентльменів і Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?» приєднуюсь до місяця обізнаності про ментальне здоров’я, –  повідомила перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА. – Пропонуючи сьогоднішнє відео, хочу поговорити з вами й іншими першими леді та джентльменами світу про важливість і крихкість ментального здоров’я, про те, що дає сили триматися в погані дні, та про рецепти самодопомоги».

А що допомагає триматися вам? Приєднуйтесь до нас і стежте за спеціальним хештегом #SoftPowerForMentalHealth #ТиЯк #HowAreU #SFLGGP.