МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

Дата: 26.04.2024 15:23

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Садівською сільською радою було проведено заходи. До 38-х роковин Чорнобильської катастрофи вищезазначеній категорії осіб було роздано продуктові набори.

Програмою соціального захисту населення Садівської сільської ради Сумського району Сумської області на 2024 рік, затвердженої рішенням 34 сесії Садівської сільської ради Сумського району Сумської області VIII скликання від 10.11.2023 (зі змінами) виділено матеріальну допомогу особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС 1 категорії (ліквідаторам), мешканцям Садівської сільської ради, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (7 осіб по 2000 гривень кожному у грудні 2024).

Організовано тематичні виставки художньої літератури до 38-х роковин Чорнобильської катастрофи у шкільних та сільських бібліотеках.

Проведено в закладах освіти круглі столи, відкриті уроки, виховні години, бесіди з теми: «Чорнобиль - мій біль…».

Серед учнів 1- 4 класів проведено конкурс малюнків з даної тематики.