ПОЛТАВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» ЗДІЙСНЮЄ ПІДГОТОВКУ ФАХІВЦІВ ЗА ВІДПОВІДНИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ.

Дата: 23.04.2024 14:31

Враховуючи, що в умовах воєнного стану значно зросла потреба в психологічній підтримці громадян України та надання соціальних послуг кваліфікованими фахівцями з соціальної роботи, Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» здійснює підготовку фахівців за відповідними спеціальностями.

Ідентифікатор: 835 0003 9728

Код доступу: 11111