НАВЧАННЯ З КОМАНДОЮ РЕАГУВАННЯ НИЗІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.04.2024 11:21

12 квітня 2024 року спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області було організовано та проведено спільно з начальником відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Сумському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області навчання з командою реагування  Низівського ліцею Садівської сільської ради Сумського району Сумської області. У ході  проведення навчання було опрацьовано  порядок дій  раннього  попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти та алгоритм дій у разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.