ВЕТЕРАНИ МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ ДЕЯКІ ПОСЛУГИ ІЗ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 27.03.2024 13:59

Низку безоплатних послуг із реабілітації ветерани можуть отримати у медзакладах, які мають договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ)

Для проходження необхідної реабілітації потрібне направлення від сімейного або лікуючого лікаря.

Зокрема, вони можуть отримати безоплатно такі послуги: реабілітаційне обстеження; індивідуальний реабілітаційний план і програму терапії; нейрореабілітацію, ортопедичну, кардіо-респіраторну реабілітацію й інші; знеболення у стаціонарі; психологічну допомогу.

Оплату послуг із реабілітації покриває НСЗУ за двома пакетами: 1. «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах». 2. «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах».

Перевірити, чи має лікарня договір із НСЗУ за необхідним пакетом, можна за допомогою інформаційного дашборду або за номером контакт-центру НСЗУ 16-77.