ТИ ЯК: ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВИ ЕМОЦІЙНО ВИСНАЖЕНІ

Дата: 16.01.2024 08:35

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я фахівці наводять основні дзвіночки, які сигналізують про емоційне виснаження

Ви дратуєтеся через дрібниці. Вам важко зібратися, ви неуважні. Нервуєте без очевидних причин. Щось би й з’їли, але вся їжа набридла. Ви постійно стомлені, але погано спите вночі. Навіть зум-кол здається випробуванням. Запрошення друзів провести час разом вже не здається таким привабливим – вам просто хочеться побути у тиші.

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан – змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

Якщо вам важко впоратися зі стресом та його наслідками самостійно, зверніться за рекомендацією до фахівця. Допомога поруч.