ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 10:20

Щиро вітаю Вас з Різдвяними святами!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення  заповітних мрій і помислів. Ці дні завжди були часом сімейного єднання. На жаль, цьогоріч ми зустрічаємо Різдвяні свята у час повномасштабної війни з російським окупантом. Але з Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей. Завдяки нашим відважним захисникам й волонтерам, тим, хто в тилу, Україна вистояла! Україна є та буде!

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччямиру, спокою і злагоди, впевненості у майбутньому!

З повагою, сільський голова                                       Іван КРЮЧКОВ