ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 22.12.2023 13:22

Останнім часом на урядову гарячу лінію Сумської обласної державної адміністрації масово надходять  звернення від жителів Садівської  сільської ради з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та покращення матеріально - побутових умов проживання, гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, ліків, овочів, хліба, солодощів, тощо. Всі звернення громадян, що надходять з нашої громади,перенаправляються на розгляд до сільської ради. На сьогодні їх уже понад 80.

Звертаємося з проханням до всіх жителів громади. На сьогодні Садівська сільська рада не перебуває в зоні бойових дій, тому гуманітарна допомога не надходить. Якщо ж хтось із Вас дійсно потрапив у складні життєві обставини, скрутне матеріальне становище, якщо в когось не має овочів щоб приготувати собі їжу, будь ласка, звертайтеся спочатку до сільської ради, є багато жителів, які поділяться з вами лишками овочів, які виростили на своїх присадибних ділянках. Якщо Ваші доходи не дозволяють  Вам придбати елементарні засоби гігієни, побутову хімію, зверніться до відділу соціального захисту населення та подайте відповідні документи на оформлення допомоги, як малозабезпечені особи, якщо ви раптово тяжко захворіли, довгий період перебуваєте на лікуванні, подайте до сільської ради відповідний перелік документів та напишіть заяву на надання допомоги на лікування.

З повагою Садівська сільська рада.