Дата: 08.12.2023 13:17

На офіційному сайті Садівської сільської ради було розміщене оголошення про проведення електронних консультацій з громадськістю починаючи з 23 листопада по 07 грудня 2023 року щодо проєкту бюджету Садівської сільської територіальної громади на 2024 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської територіальної громади  на 2024 рік з посиланням на онлайн-форму та електронну адресу, за допомогою яких була можливість надати пропозиції та зауваження до проєктів рішень.

Станом на 08.12.2023 жодної пропозиції до проєкту бюджету Садівської сільської територіальної громади на 2024 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської територіальної громади  на 2024 рік не надійшло.