РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН У САДІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 17.11.2023 08:41

15 листопада 2023 року в нашій громаді відбувся І етап обласного новорічного фестивалю «Різдвяний передзвін»!

Діти та педагоги Садівського будинку дітей та юнацтва й Садівської дитячої школи мистецтв подарували усім частинку своєї любові, творчості, тепла та хвилюючого очікування різдвяно-новорічних див, найкращим із яких буде наша ПЕРЕМОГА й МИР!

Щиро вітаємо переможців фестивалю – вихованців і керівників гуртків Садівського будинку дітей та юнацтва:

Дачко В`ячеслава, Пахненко Поліну, Парасочку Поліну, Аксенко Романа, Накалюжну Софію, Літвінова Єгора, Слюсар Алісу, Сідельнікову Камілу, Удовіченко Анастасію, Коренєву Наталію Григорівну, Токар Олену Олександрівну, Юденкову Тетяну Михайлівну!

Щиро вітаємо переможців фестивалю – учнів і педагогів Садівської школи мистецтв: Федірко Андрія, Федірко Юрія, Валюха Богдана, Очеретько Олександра, Голован Злату, Протасенко Злату, Тихенко Владу, Дубовець Ілону, Кирюшко Софію, Подлєсну Софію, Саранчу Єлизавету, Саранчу Валерію, Панченко Лілію, Мислівченко Вікторію, Нечипоренка Тимура, Резніченко Альону, Демченко Кароліну, Москаленко Марію, Сіргієнко Богдану Володимирівну, Литвиненка Олексія Олександровича, Гнатенка Андрія Івановича, Наталуху Олену Олексіївну, Колесник Маргариту Анатоліївну, Скрипку Юлію Олегівну!

Дякуємо директорові Садівської дитячої школи мистецтв Анні СКЛЯРЕНКО та в.о. директора Садівського сільського будинку культури Юлії Соляник за допомогу в організації фестивалю!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи!

Кажуть, що в кожного дорослого в душі живе дитина й попри жорстку реальність, там завжди є місце для любові, добра та віри в дива!

Слава Україні!