ТИ ЯК: ВІЙНА – СПРАВА КОЖНОГО

Дата: 09.10.2023 08:15

Цього тижня на подкаст «Простими словами» завітав молодший сержант ЗСУ та професор Ужгородського національного університету Федір ШАНДОР, також відомий як «Професор з окопу»

Він розповів про перебіг війни в Україні, поділ на військових і цивільних та помилки попередніх поколінь.

Слухайте 14 випуск на платформах Apple PodcastsGoogle PodcastsSpotifySoundcloud та YouTube.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?».

Проєкт реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді України за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України й громадською організацією «Безбар’єрність.