ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Дата: 12.05.2023 14:15
Кількість переглядів: 61

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри 12 травня сільським головою Іваном Крючковим та тимчасово виконуючою обов’язки директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Садівської сільської ради» Іриною Сєровою були відвідані заклади охорони здоров’я громади АЗПСМ с. Сад, смт Низи та с. Терешківки.

Під час зустрічі були обговорені питання функціонування закладів у складний воєнний час, потреби у кваліфікованих кадрах, забезпечення комфортних умов роботи медперсоналу та обслуговування населення.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та мешканців громади Іван Олексійович привітав медичних сестер з професійним святом, подякувавши за самовідданість справі, милосердя та професіоналізм. Побажав здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у нелегкій праці.

З глибокою повагою та скорботою вшанували сьогодні пам’ять закатованої рашистськими окупантами у 2022 році медичної сестри АЗПСМ с. Сад Аліни Босенко. Перший заступник сільського голови Людмила Литвиновська та т.в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Сєрова у день професійного свята поклали квіти до місця поховання загиблої. Пам’ятаємо! Шануємо!