ВІТАЄМО ПАНЧЕНКО ЛІЛІЮ, УЧЕНИЦЮ САДІВСЬКОЇ ДШМ З ПЕРЕМОГОЮ НА ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЧАРІВНІ ДЖЕРЕЛА»

Дата: 21.03.2023 09:00

18 березня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського дистанційно пройшов Відкритий обласний дитячий фестиваль-конкурс народної пісні “Чарівні джерела”.

Переможцем у молодшій віковій категорії, номінації «Солісти» стала Панченко Лілія , учениця Садівської дитячої школи мистецтв (викладач Скрипка Юлія Олегівна, концертмейстер Лемишенко Надія Іванівна), посівши ІІІ місце.

У фестивально-конкурсній програмі змагались 14 учасників та 3 колективи з 8 населених пунктів Сумщини. Юні артисти продемонстрували різноманітність репертуару і високий рівень виконавської майстерності.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!