16 ЛЮТОГО УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2023 14:45

Сьогодні, 16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це свято було засноване у 2022 році Президентом України Володимиром Зеленським, щоб згуртувати українців на тлі тривожних новин про можливий повномасштабний напад росії на територію України. В населених пунктах Садівської сільської ради в клубних закладах пройшли патріотичні флешмоби, в бібліотеках інформаційні заходи, а саме тематична виставка книг «Великий День єднання» (Садівська сільська бібліотека); поличка «У нашім серці Україна» (КЗ «Голубівська сільська публічна бібліотека»);  книжкова викладка «Держава славна Україна» (Низівська селищна бібліотека); тематичний куточок «Моя країна – Україна» (Сульська сільська бібліотека); поличка «Ми єдині» (Терешківська сільська бібліотека); поличка «День єднання» (Шпилівська сільська бібліотека).

Єдність українського народу – це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії росії. Хоча рік тому було важко повірити у те, що війна все-таки розпочнеться, але за цей час ми навчилися цінувати кожний день і маємо одну велику спільну мрію – перемога України.

СЛАВА УКРАЇНІ !