ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ САДІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 26.01.2023 15:30

В цей складний час для нашої країни, в умовах агресії російської федерації, звертаємось до Вас з проханням дотримуватись безпеки під час оголошення повітряної тривоги.  Адже людське життя – це найважливіше, що ми сьогодні маємо.

Звертаємо увагу, що ми не можемо розслаблятись.

Нагадуємо, що у кожному старостинському окрузі розташовані Пункти Незламності. За умов повного блек-ауту  там Ви зможете зарядити свої мобільні телефони, отримати (за необхідності) домедичну допомогу та зігрітись келихом гарячого чаю.

Просимо дбати про свою безпеку.

Постійно  майте напоготові «тривожну валізу», зробіть запас води та продуктів харчування, медичних препаратів терміном на два тижні.

Подбайте про засоби освітлення та обігріву, які працюють відокремлено від централізованої системи освітлення чи опалення.

Турбуйтесь один про одного, не забувайте про людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями.

В єдності наша сила!