В СЕЛІ САД ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2023 10:00

У селі Сад Садівської сільської ради поруч пам'ятного знаку, присвяченому 25-й річниці незалежності України пройшов тематичний захід до Дня Соборності України, підготовлений Садівським сільським будинком культури та місцевою бібліотекою.

На завершення заходу відбувся флешмоб «УКРАЇНА ЄДИНА!», який об’єднав всіх учасників патріотичного заходу в одне цілісне коло – символ єдності нашої держави.

22 січня Україна відзначає 104–у річницю об’єднання східних та західних земель. Цю дату прийнято називати Днем Соборності України. Адже, саме 22 січня 1919 року було проголошено довгоочікуваний універсал: «Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України: Західноукраїнська Народна Республіка і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили й за які вмирали кращі сини України. Віднині український народ, увільнений могутнім поривом своїх сил, має змогу з’єднати всі зусилля своїх синів для утворення нероздільної незалежної української держави на добро і щастя робочого ладу».

Об’єднання українських земель, а разом з тим – українських традицій, звичаїв, мови, мало велике історичне значення для українського народу, підтвердивши прагнення українців жити в незалежній і соборній Українській державі.

В закладах культури громади пройшли патріотичні заходи, присвячені до Дня Соборності України.