ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПРОПУСТИВ БУСТЕР?

Дата: 19.01.2023 16:30

Якщо ви пропустили бустерне щеплення проти COVID-19, не біда – просто запишіться в найближчий пункт чи центр вакцинації та отримайте пропущене щеплення

Це подовжить ваш захист від важкого перебігу коронавірусної хвороби.

Зверніть увагу! Усі дорослі мають отримати первинний курс щеплень проти COVID-19 однією дозою вакцини Janssen або двома дозами будь-якої іншої антиковідної вакцини, дозволеної в Україні.

Через 5 місяців після первинного слід зробити перше бустерне щеплення.

Через 4 місяці після першого бустерного щеплення літнім людям та людям з хронічними хворобами рекомендовано зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати другий бустер.

Якщо ви пропустили термін введення бустерної дози, зробіть її якнайшвидше.

Для бустерного щеплення можна використовувати будь-яку наявну вакцину не залежно від того, якою вакциною ви отримали попередні щеплення.

Для щеплення не обов’язково мати декларацію з лікарем. Знайти найближчий пункт чи центр вакцинації можна за посиланням vaccination.covid19.gov.ua/list

За матеріалами: https://www.facebook.com/moz.ukr/posts/pfbid02QP35hcvBcEUyhgPbCk9N4E1v3MBwRbgpZHLqqvqv5VKkJiTFr3RWZBFCJ5fzvXyrl