РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ВІДДІЛУ ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, МОНІТОРИНГУ ТА ПОЗАПЛАНОВОГО КОНТРОЛЮ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 19.01.2023 11:00

17 січня 2023 року відбулася зустріч представників відділу освіти управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області з начальником відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Сумській області - ШУЛЬЧЕВСЬКОЮ Світланою Єгорівною та з головним спеціалістом відділу - КОЛОМІЄЦЬ Любов‘ю Миколаївною.

Отримали кваліфіковану консультацію з питання організації і ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території громади.

Дякуємо за співпрацю!