ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЩОДО ПРОЄКТУ ПЛАНУ ЗАХОДІВ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ З ВИКОНАННЯ РЕЗОЛЮЦІЇ РАДИ БЕЗПЕКИ ООН 1325 «ЖІНКИ, МИР, БЕЗПЕКА» НА ПЕРІОД ДО 2024 РОКУ

Дата: 04.01.2023 12:00

До уваги громадян!

Відповідно  до  порядку  проведення   консультацій  з  громадськістю  з

питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996,  з 03.01.2023 по 18.01.2023 триватимуть  електронні консультації з громадськістю щодо проєкту Плану заходів Садівської сільської ради щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2024 року.

На офіційному сайті Садівської сільської ради - https://sadivska-gromada.gov.ua (розділ – «Офіційні документи» - «Проєкти рішень виконавчого комітету») оприлюднено проєкт рішення.

Ініціатор консультацій: управління фінансів та економіки Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.

Пропозиції та зауваження до проєкту надавати на електронну адресу: sad.fin@ukr.net.