З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2022 07:30

З нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування хочу привітати депутатський корпус та працівників Садівської сільської ради, колег з інших громад та рад вищих рівнів і висловити вдячність кожному представнику цієї сфери за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у становленні та розбудові нашої громади.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам у цей нелегкий для країни час сил і наснаги на добрі справи, впевненості  у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Тож своїми справами наближаємо Перемогу! Віримо в Україну!

Сільський голова                                                                      Іван КРЮЧКОВ