9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 10.11.2022 14:00

9 листопада  у с. Великі Вільми на Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва сільський голова Садівської сільської ради Іван Крючков, начальник відділу культури, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді та спорту громади Юрій Холодьон привітали працівників культури Садівської сільської ради зі святом.

За сумлінну працю, творчу ініціативу, підготовку аматорських колективів до участі у творчих фестивалях і конкурсах та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотою сільського голови Садівської сільської ради нагороджена Євтушенко Олена Юріївна – директор Низівського селищного будинку культури.

Ми вдячні працівникам закладів культури громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!