9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2022 07:30

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашої громади,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!
      Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!
       Віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси !
         Щира вдячність вам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, яскраві самобутні таланти. Божої благодаті вам на шляху творення та нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній, подвижницькій діяльності на ниві культури та духовності.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.
         Хотілось би, аби в нашій країні був мир, тому сподіваємось на нашу силу та перемогу над усіма негараздами!

Зі святом!

Сільський голова

Садівської сільської ради                                                 Іван КРЮЧКОВ