ВІДСУТНІСТЬ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ: ЩО ВДЯГАТИ?

Дата: 31.10.2022 14:00

Керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ закликав жителів Сумщини подбати про безпеку на дорогах та використовувати світловідбивні елементи, щоб відчувати себе в безпеці, коли відсутнє вуличне освітлення

«Зараз на вулицях міст і сіл Сумщини темно вже о 17 годині вечора. Ми не вмикаємо вуличне освітлення, аби якомога рідше вимикати його в наших оселях. Разом з тим, маємо подбати про безпеку на дорогах. Світлоповертаючі елементи та ліхтарики мають стати постійними супутниками пішоходів, велосипедистів, тих, хто пересувається на самокатах. Якщо ви помітні у темряві – то ви живі», – підкреслив він.

Керівник ОВА наголосив, що кожен має потурбуватися про своє здоров'я, життя і безпеку – не виходити на вулиці без стрічок, брелоків і інших елементів, які добре бачать водії у суцільній темряві. У крайньому випадку слід вмикати ліхтарик на телефоні.

До слова, МВС України підготувало корисні поради, які допоможуть не наражати на небезпеку себе та водіїв у темний час доби: https://www.kmu.gov.ua/news/rekomendaciyi-mvs-shcho-vdyagati-shchob-vidchuvati-sebe-v-bezpeci-koli-vidsutnye-vulichne-osvitlennya