ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2023 РІК

Дата: 24.10.2022 10:30

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» виконавчими органами розпочата розробка проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради  на 2023 рік.

Програма – є документом, що визначає цілі та пріоритети розвитку громади, конкретизує завдання та заходи у рамках таких цілей та пріоритетів, відповідальних виконавців та строки виконання заходів, обсяги фінансування, джерела фінансування та оцінки результативності виконання заходів.

Просимо надсилати пропозиції до 14 листопада поточного року до Управління фінансів та економіки Садівської сільської ради Сумського району Сумської області на електронну адресу: sad.fin@ukr.net.