ДОПОМОГА ЛЮДЯМ, ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЛЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 19.10.2022 16:00

Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України зафіксовано численні випадки сексуального насилля щодо українців з боку окупантів. Людина, яка пережила сексуальне насильство, потребує сторонньої допомоги.

Благодійний фонд «Сильні» надає допомогу та підтримку таким особам. Фонд безкоштовно надає:

- психологічну допомогу (організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);

- медичну допомогу (організовує та оплачує медичні послуги);

- юридичну допомогу (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, у разі необхідності фонд оплатити їхню роботу).

Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Не залежно від того, коли людина заявить про злочин, - винного можна буде притягнути до відповідальності. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство, є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою можна за посиланням - sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Людина може відмовитися від допомоги у будь-який момент.

Бережімо себе і своїх рідних!