СОЛІСТ НИЗІВСЬКОГО СБК АРТЕМ ЧЕРНЕТЧЕНКО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВІДКРИТОГО СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ ТА СУЧАСНОЇ ПОПУЛЯРНОЇ МУЗИКИ «РАДОСЛАВ»

Дата: 09.08.2022 14:00

08 серпня завершився Відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав», який відбувся за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації. АРТЕМ ЧЕРНЕТЧЕНКО – соліст Низівського селищного будинку культури Садівської сільської ради Сумського району Сумської області (керівник – Олена Євтушенко) став переможцем конкурсу, зайнявши 2 місце у номінації «Солісти-вокалістиікова категорія: від 25 років» (україномовні пісні).

Цього року у конкурсі взяли участь 82 кращі вокалісти та музиканти Сумщини з 27 територіальних громад Сумської області.

Вітаємо Артема з перемогою! Бажаємо нових творчих успіхів!