ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБІТОК ПОСІВІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА ОТРУТОХІМІКАТАМИ

Дата: 28.07.2022 10:00

Відповідно до Закону України  «Про бджільництво»,  повідомляємо, що наше підприємство  в період  з 28.07.2022 року по 20.08.2022 року  на полях, що розташовані на території  Верхньосироватської, Нижньосироватської, Низівської селищних рад проводитиме діяльність із застосуванням пестицидів: фунгіциду Абакус, діюча речовина пілакростробін 62,5г/л, епоксіконазол 62,5 г/л.

НА ПОСІВАХ СОЇ.

Період проведення робіт з 20:00 до 06:00.

Відповідно до затвердженої ВООЗ класифікації («Гігієнічну класифікацію пестицидів за ступенем небезпеки»), наведені вище препарати належать до 3 клас ( малонебезпечний).

Обмеження, згідно екологічного регламенту застосування, •    3 клас – захисна зона для бджіл 2-3 км та обмеження польоту бджіл 3-24 години.

В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.

ТОВ « МХП-Урожайна країна»