СТАРТУВАЛО ОПИТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

Дата: 13.07.2022 16:35

11 липня нинішнього року стартувало незалежне опитування підприємств будівельної галузі для визначення стану, поточних та перспективних потреб у працівниках та затребуваних навичках.

Незабаром результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді  для визначення стану та перспектив розвитку будівельної галузі, обґрунтування обсягів та удосконалення програм навчання молоді  у закладах освіти та дорослого населення.

Про це повідомляє Державний центр зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/novyna/opytuvannya-pidpryyemstv-budivelnoyi-galuzi

Участь роботодавців в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе підготувати кваліфікований персонал відповідно до актуальних потреб ринку праці та вимог робочого місця.

З метою забезпечення репрезентативності вибірки та конфіденційності наданої інформації всі учасники опитування отримають персональні запрошення.