ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ

Дата: 04.07.2022 16:00

У рамках проєкту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад», 1 липня 2022 року на території Садівської громади відбувся захист проєктів у сфері молодіжної політики. Ініціативними групами молоді нашої громади було подано 6 проєктів з різноманітними та цікавими переліками пріоритетних завдань.

Конкурсна комісія у складі заступниці начальника управління молоді та спорту Сумської ОВА Ольги РЕЗНІЧЕНКО, директора ГО “Бюро аналізу політики” Мирослава ОЛЬШАНСЬКОГО, експертів ГО “Бюро аналізу політики” Віктора БОБИРЕНКА, Дарії ДАНІЛОВОЇ, та начальника відділу культури, молоді та спорту УОКМС Садівської сільської ради Юрія ХОЛОДЬОНА надала перевагу тим проєктам, що сприятимуть відновленню та розвитку молодіжної політики у Садівській ТГ з урахуванням впливу наслідків війни. Вітаємо ініціативну групу "Хто як не ми" у складі Олександри Варухи, Аліни Кириченко, Наталії Очеретько (проєкт "Здорова молодь - успішна громада") та ініціативну групу "Сильна молодь" у складі Наталії Мірошниченко, Владислава Лавруся, Юрія Юрковського, Сергія Литовченка, Валерія Сліпченка (проєкт Щорічний спортивно-молодіжний марафон «Здорова громада») з перемогою у конкурсі міні-грантів. Реалізація цих проєктів відбудеться до кінця 2022 року. Дякуємо всім, хто долучився до нашої молодіжної ініціативи.

Дякуємо ініціативній групі Низівського ЗДО (ясла-садок) "Журавонька" за участь.

Разом зможемо більше!