МКІП ЗАКЛИКАЄ ВСІХ ОХОЧИХ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ІНТЕРНЕТ-ВІЙСЬК, АБИ УКРАЇНА ЗАЛИШАЛАСЬ У ФОКУСІ СВІТОВИХ МЕДІА

Дата: 16.06.2022 14:40

У перші тижні повномасштабного нападу світові ЗМІ випускали понад 500 тисяч публікацій на тему війни в Україні. На сьогодні увага міжнародних ЗМІ та читачів до російської агресії знижується

«Україна має залишатись у фокусі світових ЗМІ. У досягненні цієї мети дуже допомагають учасники Інтернет-військ України. Вони з перших днів війни роблять важливий внесок у наближення нашої перемоги – розповідають про реальні події в Україні, протидіють пропаганді рф. Тож прошу всіх доєднатися до лав Інтернет-військ та допомагати нашій країні на інформаційному фронті”, – зазначила заступник Міністра культури та інформаційної політики Анастасія БОНДАР під час брифінгу.

Наразі щодня волонтери боронять інформаційний фронт у всіх соціальних мережах: звертаються до урядів та інфлюенсерів, спростовують фейки, просять зброю у міжнародних партнерів, ініціюють петиції, спонукають уряди вводити ембарго на російську нафту, а бізнеси – покинути ринок рф.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mkip-zaklikaye-vsih-ohochih-doluchitis-do-internet-vijsk-abi-ukrayina-zalishalas-u-fokusi-svitovih-media