ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПРОТИДІЇ ВОРОГУ: НАДСИЛАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ НА ОФІЦІЙНІ ЧАТ-БОТИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Дата: 01.06.2022 11:30

Служба Безпеки України дякує тисячам громадян, які вже передають нам дані про окупантів, зрадників і мародерів

Можете повідомляти про важливі факти за наступними каналами: t.me/stop_russian_war_bot. Цей чат-бот приймає інформацію про місцезнаходження російської техніки, солдатів і вибухонебезпечних предметів для їх розмінування.

Також користуйтеся додатком «Bachu», який доступний для смартфонів на платформах iOS apple.co/37A5PRG та Android bit.ly/3kZq0LK

Сервіс працює навіть без інтернету, а вся інформація автоматично пересилається на офіційний чат-бот.

t.me/Traitor_Search_bot − чат-бот створений для інформування про зрадників і колаборантів, які співпрацювали з окупантами. А також для викриття інтернет-агентів, які «зливають» ворогу важливі дані або поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників.

t.me/stop_marauder_ua_bot − чат-бот збирає інформацію про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті: stopmarauder.com.ua

Перед відправкою інформації переконайтесь, що ви у надійному місці та не перебуваєте у полі зору окупаційних військ.

Захищаємо Україну разом!

За матеріалами: https://bit.ly/3lYJnFy