З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2022 08:00

З нагоди 1 червня – Дня захисту дітей, дозвольте привітати зі святом усі родини, які мають діток. Виховання дітей – нелегка, але важлива справа, яка вимагає багато сил, енергії, часу. Сьогодні, у цей нелегкий для України час, захист дітей звучить не просто як гасло, а потребує реальних дій від дорослих, батьків, держави.

Особлива подяка і шана опікунам, піклувальникам, усиновителям, батькам-вихователям, які взяли на себе зобов’язання піклуватися про  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Виховання дитини у родині є пріоритетним. Адже саме сім’я у дитини формує світогляд, життєвий досвід, почуття душевного спокою, впевненості у своїх силах. Ваші діти будуть вдячні вам за добрі серця, родинний затишок, чуйне ставлення до дитячої долі.

Тож бажаю усім мирного неба, безхмарної долі, сімейного благополуччя, радісних подій та яскравих життєвих моментів. Вірмо у краще майбутнє!