МІНЮСТ ЗАПУСКАЄ ПРОЄКТ «СКАЖИ ПРАВДУ»

Дата: 26.05.2022 11:15

Як повідомляють в Міністерстві юстиції України, це платформа для ефективного збирання та оброблення інформації про порушення прав людини російською федерацією

Кампанія «Скажи правду» має одну мету − притягнення рф до відповідальності у Європейському суді з прав людини. Для цього нам потрібні докази, а саме відео, фото та записи про порушення, вчинені загарбниками на нашій землі.

На порталі Мінюсту кожен, хто постраждав від дій окупантів, може подати заявку та розповісти власну правду, яку почує весь світ.

«Ми ведемо роботу згідно з міжнародними стандартами й гарантуємо постраждалим та свідкам захист і збереження персональної інформації. Жодне свідчення не залишиться поза увагою, − повідомляють організатори кампанії. − Шукай посилання в шапці профілю. Заповни просту форму з інформацією про злочин, свідків та жертв, додай медіадокази та розкажи якомога більше про те, що сталося, — допоможи нам покарати агресора на судовому майданчику, поки ЗСУ боронять нас на передовій!».

За матеріалами: