НА БАЗІ ГОЛУБІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 17.02.2022 17:15

Сьогодні, на базі Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов ІІ етап змагань з волейболу за програмою обласної Гімназіади серед юнацьких команд закладів загальної середньої освіти Садівської сільської ради. В першості взяли участь команди молодшої та старшої вікової категорії Великовільмівської філії Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Садівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Варто зазаначити, що кожна гра була цікавою та захоплюючою. Команди запекло змагалися за звання найкращої. До самого завершення зберігалась інтрига, тому що всі волейболісти були сильні та варті перемоги.

За результатами ігор переможцями стали:

молодша вікова категорія:

- І місце - команда Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце - команда Великовільмівської філії.

Старша вікова категорія:

- І місце - команда Садівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце - команда Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо юних волейболістів з першими здобутками та перемогами. Дякуємо тренерам за професійну та майстерну підготовку учасників та всім, хто долучився до заходу. На основі ІІ етапу змагань буде створена збірна команда Садівської ТГ для участі в обласній Гімназіаді.

Висловлюємо подяку адміністрації Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за підготовку та проведення змагань з волейболу. Спортивний захід залишив масу позитивних емоцій і вражень!

Чекаємо наступних зустрічей!