ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 17.02.2022 13:46

17 лютого 2022 року під головуванням сільського голови Івана Крючкова проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Садівської сільської ради. На порядок денний було винесено п’ять  питань.

Одне з питань стосувалося розгляду справи сім’ї, малолітня дитина з якої тимчасово перебувала у державному закладі. Комісія розглянула звернення батька про повернення дитини на виховання у біологічну родину. Враховуючи позитивні зміни, які відбулися у сім’ї, та бажання батька виховувати дитину, звернення було задоволено.

Згідно порядку денного також були розглянуті питання про доцільність призначення особи опікуном над малолітньою дитиною; взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування; надання дозволу на вчинення правочинів за участі неповнолітніх дітей.

Рішенням Комісії було рекомендовано службі у справах дітей підготувати відповідні проекти рішень для затвердження виконавчим комітетом Садівської сільської ради.