ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 16.02.2022 10:31

15 лютого у населених пунктах громади пройшли заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У селищі Низи відбувся Мітинг «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять». Староста Низівського старостинського округу Садівської сільської ради Олена Середа у своєму виступі згадала про ратний подвиг воїнів-земляків, які виконували наказ Батьківщини, зауваживши, що сьогодні ми всі, особливо молодь, не повинні втрачати почуття власної гідності і честі, вірності і любові до Батьківщини.

За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад п’ятнадцять тисяч солдатів. З нашої Садівської сільської територіальної громади загинуло троє: смт Низи – Слюсар Володимир Іванович, Коротченко-Бєда Олександр Миколайович, с. Сула – Мовчан Сергій Миколайович. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

У сільських будинках культури та бібліотеках громади також були проведені відповідні заходи: виховний захід «Була й у їхньому житті війна» (Садівський СБК), тематична година «Війна у пам’яті – біль у серці», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Сульський СК), година пам’яті «Тюльпаном чорним пам'ять проросте» (Терешківський СБК), година мужності «Афганістан –наш вічний біль» (Шпилівський СК), година пам’яті «А біль Афгану навіки в душі чомусь не замовкає» (Ясенівський ОДР), книжкова виставка «Зорять з граніту вічності солдати, болями їхніми пам’ять жива», фото-стенд «Афганське відлуння минулих боїв», хвилина мужності «Миттєвості подвигів воїнів-інтернаціоналістів» (Садівська  бібліотека), історична газета  « Ціна чужої війни» (Сульська бібліотека), година патріота «Їх долі обпалені війною», поличка – пам'ять «Війна... яке холодне слово…» (Терешківська бібліотека), година мужності «Афганістан – наш вічний біль» (Шпилівська бібліотека).