СУМЩИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ В "ПОМАРАНЧЕВІЙ" ЗОНІ

Дата: 16.02.2022 10:30

Таке рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія ЧЕРНИШОВА

Участь у засіданні від Сумщини взяв в режимі відеоселекторного зв’язку голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Заслухавши Міністра охорони здоров’я Віктора ЛЯШКА щодо стабілізації ситуації з COVID-19 у ряді областей, в тому числі й на Сумщині, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення залишити на Сумщині помаранчевий рівень епіднебезпеки.

Довідково. Станом на сьогодні на Сумщині спостерігаються ознаки стабілізації епідемічної ситуації з COVID-19 в області. Зниження реєструється на території більшості територіальних громад. І згідно з прогнозами, тенденція до зниження триватиме й далі.

Крім того, наразі динаміка рівня госпіталізації в області – менше 50%. Станом на вчора показник дорівнював 7,6%.

Також нині в області показник завантаженості ліжок з киснем менший 65%, станом на 14 лютого він становив 50,6%. Темпи зростання цього показника уповільнюються.