ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 12:30

15 лютого народ України вшановує героїчні подвиги учасників бойових дій на території інших держав. Цей день присвячений виведенню військ з Афганістану. Саме 15 лютого 1989-го останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Минуло вже 33 роки, проте пам’ять не стерла з історії кривавих подій. Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більш як 160 тис. українців. З них понад 3 тисячі загинули, десятки вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.

Поранення отримали понад 8 тис. українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами.

Званням Герой Радянського Союзу, відзначено за роки афганської» війни 11 українців.

Дорогі воїни-інтернаціоналісти та члени їх сімей вітаю з 33 річницею виведення радянських військ з Афганістану та з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З повагою, сільський голова

Іван Крючков