СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

Дата: 15.02.2022 11:33

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі Святом Стрітення Господнього. Це одне з найбільших християнських свят, яке символізує зустріч Нового Завіту зі Старим, а також першу появу Ісуса перед народом.

15 лютого, за народними віруваннями, зима зустрічається з літом. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.

Тож, вітаючи сьогодні усю громаду зі святом, хочеться побажати тільки найсвітлішого. Нехай ваші серця вірять в чудеса, які завжди збуваються. Здоров'я, мир і любов ніколи не залишають ваш дім. А удача буде вірним помічником у будь-якій справі.

З повагою,

Сільський голова