ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

Дата: 15.02.2022 09:30

У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було схвалено рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак. З 2003 року 15 лютого офіційно вважається Міжнародним днем дитини, що хвора на рак.

Дитяча онкологія - одна з найгостріших проблем сучасності. За даними ВООЗ, щороку в майже 300 000 дітей до 19 років діагностують рак. Згідно з офіційною статистикою, в Україні такий діагноз щороку отримує близько тисячі дітей до 17 років.

Це - не день відчаю, це - свято перемоги дітей, лікарів, родичів хворих і всіх небайдужих до чужого горя. Головна мета цього дня – покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб та ще раз нагадати, що дитячий рак виліковний, і кожен маленький пацієнт має право на найкраще та своєчасне лікування, дбайливий догляд. Це - день суспільної підтримки та допомоги тим, хто цього потребує.