ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Дата: 15.02.2022 08:48

До Дня усіх закоханих у закладах культури Садівської сільської ради пройшли культурно-освітні та розважально-ігрові заходи до Дня усіх закоханих.

У Терешківському сільському будинку культури до Дня Святого Валентина була проведена інтелектуальна гра ,,Хто зверху". Хто розумніший  - чоловіки чи жінки? Людство тисячу років шукає відповідь на це філософське питання. Хлопці та дівчата у різноманітних конкурсах намагалися довести, що вони найкращі. Цього разу перемога дісталася хлопцям.

Неймовірно романтичний вечір відпочинку відбувся у Великовільмівському СБК "Вогник - Кава " до Дня Святого Валентина.