Дата: 11.02.2022 14:36

З 16 по 30 листопада 2021 року управлінням фінансів та економіки Садівської сільської ради Сумського району Сумської області проведено електронні консультації щодо проєкту бюджету Садівської сільської територіальної громади на 2022 рік та проєкту Програми економічного і соціального розвитку Садівської сільської ради на 2022 рік.

Зауважень та пропозицій до проєктів зазначених документів не надходило.

Відповідно прийняті рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання Садівської сільської ради від 15.12.2021  «Про бюджет Садівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Cадівської сільської ради на 2022 рік».