САДІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА ОТРИМАЛА ДРУГУ ПАРТІЮ КНИЖКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІД «УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГ»

Дата: 07.02.2022 11:00

Нещодавно Садівська сільська бібліотека поповнила свій бібліотечний фонд другою партією книг у кількості 459 примірників на суму 69 877 грн.

Як ми вже повідомляли, управління освіти, культури, молоді та спорту  та Садівська сільська бібліотека Садівської сільської ради Сумського району взяли участь у проєкті «Програма поповнення фондів публічних бібліотек-2021» державної установи «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГ» та перемогла.

Згідно державної програми книги публічним бібліотекам надаються безкоштовно.

Чекаємо на наступну партію книг.

Кожна бібліотека славна своїми читачами, які люблять, цінують і бережуть книгу. Садівська сільська бібліотека (бібліотекар Алла Вертушенкова) запрошує читачів до книгозбірні.

Довідка: Загальна кількість уже отриманих книг – 686, на загальну суму 100,5 тис.грн.