МІНРЕГІОН: ПОНАД ТИСЯЧА РОДИН ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ВЛАСНИЙ ДІМ» ІЗ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛА НА СЕЛІ

Дата: 24.01.2022 16:45

У 2021 році 1126 родин отримали довготермінові пільгові позики у межах державної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Йдеться про будівництво, добудову, купівлю житла та його інженерне забезпечення

Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія КОЗЛОВСЬКА.

«На сьогодні програма «Власний дім» чи не єдина в Україні, яка створює умови для забезпечення житлом сільського населення. Відтак попит на такі пільгові кредити високий, адже для багатьох сільських мешканців ця програма є реальним шансом отримати власне житло чи поліпшити умови проживання. У 2022 році вона продовжується. На її реалізацію у спецфонді держбюджету передбачено 38,96 млн гривень», – зазначила Наталія Козловська.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ   повідомив, що понад 240 сімей, які переїхали з окупованих територій України, вже отримали власне житло завдяки програмі «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

За матеріалами пресслужби Мінрегіону