ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 17.01.2022 15:30

Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Сумської обласної ради                                   VIII скликання від 22.12.2021 прийнята Обласна комплексна програма соціального захисту населення на 2022-2026 роки.

Зазначеною програмою передбачено надання пільг на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів та позачергове (першочергове) зубопротезування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1, 2, 3 категорії та дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів обласного бюджету.

Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії та діти, потерпілі від Чорнобильської катастрофи, мають право на відповідні пільги за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу ( на 2022 рік- 3470 грн.), що підтверджує відповідна довідка, видана управлінням соціального захисту населення.