РОЗРОБЛЯЄМО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ САДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.01.2022 11:00

Садівська сільська рада інформує про початок роботи над розробкою Стратегії розвитку Садівської сільської територіальної громади.

Відповідно до розпорядження сільського голови №229-ОД від 28.12.2021 створено робочу групу з розробки Стратегії. Головою робочої групи призначено першого заступника сільського голови - Литвиновську Людмилу Володимирівну.

Запрошуємо громадськість долучитися до наповнення змісту Стратегії та визначення основних пріоритетів на найближчі роки для громади.

Пропозиції приймаються по 15 лютого 2022 року до відділу організаційної роботи Садівської сільської ради, або на поштову адресу: вул. Войти, 5, с. Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343, або на електронну адресу: org.sadivska@gmail.com