РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР 2022

Дата: 14.01.2022 14:15

Новий 2022 рік, продовжує радувати нас своїми заходами та досягненнями.

З 11 по 13 січня 2022 року, на базі спортивного комплексу Сумського державного університету, вже котрий рік поспіль проходить турнір з футзалу "Різдвяний" серед дитячо-юнацьких команд 2013-14, 2011-12, 2009-10 року народження. Різдвяний турнір проводиться під керівництвом ГС "Асоціація футболу Сумської області" з метою розвитку дитячо-юнацького футболу та підвищення майстерності юних футболістів. Цього року, на турнірі були представлені 12 команд із Сумської області, серед яких вперше приймала участь дитяча збірна КЗ ПО "Садівський будинок дітей та юнацтва" Садівської сільської ради. Наші "молодші" футболісти продемонстрували яскраву, емоційну та насичену цікавими футбольними епізодами гру. Вітаємо дитячу збірну у складі: Бабки Єгора, Фролова Артема, Бурмаки Назара, Варенка Даніїла, Крводуба Артема, Яцуна Артема, Великодного Івана, Мусієнка Івана, які стали призерами Різдвяного турніру. Дякуємо керівникам секцій з футболу, тренерам - Владиславу ЛАВРУСЮ та Валерію СЛІПЧЕНКУ за чудовий досвід та можливість взяти участь у змаганнях такого рівня.

Висловлюємо подяку організаторам. Усі учасники турніру та найкращі гравці кожної з команд отримали пам’ятні статуетки та призи. Щиро віримо, що майбутні перемоги - попереду.